Transporter 800 Work

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/snowmobiles/utility/pdp/transporter-800-2024/

794cc 2-taktiline mootor

Elav kahesilindriline 2-taktiline mootor annab tõelise jõu, et panna Transporter 800 lausa lendama kas mäest üles või mööda rada. Täiustatud, digitaalselt juhitava süüte ning elektroonilise kütuse- ja õli sissepritsesüsteemidega mootor töötab kõigis tingimustes võimsalt ja kindlalt, pakkudes usaldusväärsust, mis viib teid läbi sügavaima lume.

Pika käiguga tagavedrustus 

Pika käiguga vedrustusel saab reguleerida torsioonvedrude eelkoormust, sobitades vedrustust erinevatele maastikudele. Sügavast lumest väljaronimine on lihtne.

Sõltumatu Double Wishbone esivedrustus 

Unikaalselt lai A-hoobade vahekaugus ja tipptasemel vedrustuse geomeetria täiendavad šassii disaini, mille tulemuseks on tõeliselt "tihe" konstruktsioon. Kõrgsurve gaasiamortisaatoritel on tugev anodeeritud alumiiniumist korpus, millel on 0,5-tolline võll ja sisemine alumiiniumist ujuvkolb, kvaliteetsed tihendid ja sepistatud võlliotsa aas.

Camso® Power Claw roomik tagab maksimaalse haardumise

Kogu tööstusharu on Camso® roomikuid laialdaselt tunnustanud oma haarduvuse, kiirenduse, kurvide läbimise ja igakülgse suutlikkuse poolest. Meie Transporter 800 Camso® Power Claw roomik koos oma 2,25-tolliste harjadega, 153-tollise pikkuse ja liigendraamiga tagab optimaalse veojõu - mis on eriti väärtuslik sügava lumega kokkupuutumisel ja tagab suurepärase haardumise manööverdamisel.

Avar ja vastupidav kaubariiul

Avar ja vastupidav integreeritud torupiirdega kaubariiul on selle Transporteri tõeliselt atraktiivne detail. Praktiline disain tähendab, et saate nädalavahetustel kaasa võtta suuski, lumelaudu või muud vabaajavarustust, tööpäevadel aga tööriistu ja tarvikuid. Kelgu või haagise vedamine on imelihtne tänu tugevale integreeritud pöörd-tüüpi veokonksule.

Yamaha mäesuusad – laiad ja stabiilsed

Need laiad Yamaha mäesuusad on teeninud välja oma suurepärase maine meie populaarsel Viking10 töömasinal, nad annavad suure panuse sügavas lumes sõites, tagades eeskujuliku jõudluse ja stabiilsuse. Nüüd kasutab Transporter 800 sama disaini - kõrge liuglemisvõime on eriti tõhus sügavast lumepuudrist hõlpsalt ja kiiresti startimiseks.

Mägiroolimise süsteem 

Transporteri kõrge juhtraua kinnituskronstein tagab püstisõidul optimaalse mugavuse ja sõiduasendi.Rajalt kõrvale jäädes on süsteemi konstruktsioonis 6,5-tolline püstik koos laia kõverate otstega juhtrauaga millel asetseb integreeritud mäerihm.Veelgi enam, kogu süsteem on reguleeritav - lihtsalt seadistage see enda järgi. Täiuslik.

Elektriline käivitus ja nupust tagasikäik

Alates hetkest, kui pardale astute, võib lõbu või raske töö koheselt alata tänu mugavale käivitussüsteemile ja EFI ülimale tõhususele. Kui olete sügavas lumepuudris, aitab lihtne nupust valitav tagurdamiskäik, et teid kitsastest kohtadest välja tuua. Helisignaali hoiatus aitab ohutumalt manööverdada.

Käe-/pöidlasoojendused ja digitaalsed mõõdikud

Praktilised luksusesemed on tuntud Yamaha mootorsaanidel ja paljud neist on lisatud ka Transporter 800-le. Näiteks on põhivarustuses lihtsalt reguleeritavad käte- ja pöidlasoojendused, kompaktne ja stiilne digitaalne näidik hoiab teid kursis mootoripöörete, kiiruse, kütuse, töötundide ning kõikide oluliste mootoriandmetega.

Kõrge tuuleklaas tagab mugavuse ja kaitse

Täiendava mugavuse tagamiseks pikkadel sõitudel rasketes tingimustes kaitseb kõrge tuuleklaas sõitjat tugeva tuule ja lume eest. Turvaliselt kerele kinnitatult, pakub see ühtlast kaitset ja head nähtavust isegi äärmuslikes tingimustes. Kaks sujuvalt profileeritud tahavaatepeeglit on samuti kenasti disaini integreeritud, et tagada parem nähtavus ja ohutus.

Hind

18 900.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 2-takti, 2-silinder
Kubatuur 794cc
Võimsus 136 hj
Jahutus vedelik
Toitesüsteem sissepritse
Starter elektriline
Ülekanne / käike variaator / automaat - reevers
Amordikäik: ees / taga 240 mm / 343 mm
Vedrustus / amordid ees HPG 1.5 / Independent double wishbone
Vedrustus / amordid taga Dual Shock SR 153 Torsion/Flip Up Rails / HPG 1.5 / HPG 1.5
Suuskade vahe 901.7-1054.1mm reguleeritav
Lint / mõõdud LxPxK Camso® Power Claw 2,25” / 380 mm x 3,886 mm x 57 mm
Mõõdud PxLxK 3350x1219x1321mm
Kütusepaak 46,7L

Lisavarustus: https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/accessories/snowmobiles/?product=226728&vpid=676c6b6e-ce8f-4dad-8045-c1af6e9fd9c8&lio=0

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee 
Maria Romanova +372 58482199 maria@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee 

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Haagisekonks standardvarustuses! 

 • Kerge ja töökindel 794 cm3 kahetaktiline mootor.
 • Kaheastmeline kütuse sissepritse - suurendab võimsust ja ökonoomsust
 • Topeltamortisaatoriga vedrustus koos lukustatavate siinidega
 • Topeltõõtshoovaga sõltumatu esivedrustus tagab täpse juhitavuse
 • Pikk 153-tolline Camso® Power Claw roomik
 • Laiad mäesuusad - stabiilsed sügavas lumes
 • Mugav iste
 • Elektriline käivitus ja nupust tagurpidikäik
 • Stiilne selgete näidikutega multifunktsionaalne ekraan
 • Suure mahutavusega kütusepaak (52L)
 • Suur tugevdatud pakiraam
 • Suur tuuleklaas integreeritud peeglitega

Vastupidav šassii ja suurepärane kauba kandmise võime muudavad Transporteri ideaalseks professionaalidele, kes teevad rasket tööd. Dual Shock vedrustus neelab kõik konarused ja muudab liikumise sujuvaks sõiduks, kõrge ja lai tuuleklaas pakub karmides oludes kaitset ja mugavust.