Ténéré 700 World Raid

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/motorcycles/adventure/pdp/t-n-r-700-world-raid-2024/

23-liitrine kaksik-kütusepaak

Ténéré 700 World Raidil on üldmahutuvusega 23-liitrit kaksikpaagid, mis võimaldavad sõita ilma lisatankimiseta kuni 500 km. Paagi kõrgeim osa on palju madalamal kui Ténéré 700 puhul, et võimaldada sujuvat üleminekut istme esiosa ja paagi vahel, mis omakorda kergendab juhi liikumist rattal.

Lame võidusõidust inspireeritud 2-osaline iste

See disain võimaldab sõitjal nihkuda hõlpsalt taha või ette, et oma kehamassi keerulisel maastikkul paremini valitseda. Ergonoomika sobib nii istuva kui ka seisva sõiduasendi jaoks. Istme 2-osaline disain võimaldab tagaosa hõlpsalt eemaldada, et paigaldada mitmesuguseid tarvikuid, nt hoidikut või pagasit, ning kaksikmaterjaliga istmelahendus on loodud pakkuma kindlat, samas mugavat sõitu. 

5-tolline TFT-ekraan mobiili ühendamisvõimalusega

5-tolline TFT-ekraan võimaldab kasutada kolme erinevat kujundust: tänapäevane digitaalne disain, traditsioonilisem analoogvälimus või rajalegendi stiilis ekraan koos reisidistantsi näidikuga. Mootorratta kommunikatsiooni juhtplokk (CCU) suhtleb rakendusega MyRide, et näidata tekstsõnumeid ja kõnede teavitusi ekraanil, hoides sind alati maailmaga ühenduses.

ABS-i 3 režiimi

3-režiimiline lülitatav ABS annab sulle võimaluse valida täpselt, kuidas soovid, et su ratas erinevatel pindadel käituks. 1. režiimi puhul töötab ABS täielikult mõlemal rattal – see on avalikel teedel kuhustuslik. 2. režiimis on esiratas sisse lülitatud ja tagaratas välja lülitatud, pakkudes lisakindlust lahtise kruusaga radadel ja 3. režiim - täielikult välja lülitatud, andes maastikul seigeldes kogu kontrolli juhi kätte.

Kvaliteetsed 43 mm KYB esikahvel, 230 mm käik

Stabiilse maastikuvalitsemise ja hõlpsa juhtimise jaoks on Ténéré 700 World Raid-il 43 mm KYB esikahvel suurema 230 mm käiguga, mis pakub täielikku vedru eellaadimise reguleerimist, ning kokkusurumise ja tagasivetrumise summutamist – nii saad neid seadistada sobivaks erinevate koormuste, maastike ja kiiruste jaoks. Välistorude tumepruun Kashima-kate vähendab staatilist hõõrdumist sujuvama toimimise jaoks, lisaks muudab see torud vastupidavamaks ja korrosioonikindlamaks.

Öhlinsi reguleeritav rooliamort

Ülemise kahvliklambri taha lähedale paigaldatud kompaktne ja kerge Öhlinsi rooliamort võimaldab šassiid paremini valitseda – eriti just keerulisel maastikul. Selle 18 erinevat summutusseadistust võimaldavad valida soovitud tunnetuse ja tagasiside taseme.

Tagavedrustuse pikk 220 mm käik

Tagavedrustuse süsteem kasutab uue disainiga liigendühendust ning tagaamordil on lisaanum ja alumiiniumkorpus, mis tagab ühtlase vedrustuse. World Raid-i vedrustus võimaldab tagarattal liikuda 220 mm, mis on 20 mm rohkem kui Ténéré 700 puhul.

690 cm³ 4-taktiline CP2 mootor

Yamaha 690 cm³ CP2 mootor on loodud pakkuma kõige elamusterohkemat ja rahuldustpakkuvamat sõidukogemust mis tahes maastikul. See 270° väntvõlliga jõuallikas, mis toodab tugevat lineaarset pöördemomenti, tõmbab tugevalt madalatest pööretest alates, muutes Ténéré 700 World Raid-i suurepäraseks sooritajaks olenemata sellest, kas läbite kontinenti või sõidate krossi.

Maastikusõidu jaoks loodud õhupuhastusbox

Ténéré 700 World Raid õhupuhastibox on loodud tulema toime äärmuslike maastikega, mille jaoks see pikamaa seiklusratas on loodud. Õhubox-i maht on sama, nagu Ténéré 700 puhul, ning sellel on ettepoole suunatud sissevõtukanal, mis tõkestab tagaratta poolt ülespaisatud tolmu ja mustuse sissesattumist.

Hind

13 420.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 2-silindrit, 4-klappi
Kubatuur 689cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 74hj (54kW) @ 9000rpm
Väändemoment 68Nm @ 6500rpm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike kett / 6-käiku
Rehvid ees / taga 90/90R21 / 150/70R18
Pidurid ees / taga 2-ketast 282mm / ketas 245mm
Vedrustus ees "upside-down" KYB / 230mm käik / taga 220mm käik
Istme kõrgus 890mm
Kütusepaak 23L
Mõõdud PxLxK 2370x905x1490mm
Täiskaal 220kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti T:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill T:+372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee 

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

  • Kahepoolne kütusepaak mahuga 23 liitrit
  • Ralli stiilis kaheosaline lame iste
  • 5-tolline TFT ekraan mobiilse ühenduvusega
  • 3-režiimiline lülitatav ABS
  • Kvaliteetne KYB 43mm esihark, käiguvahe 230mm
  • Öhlins reguleeritav rooliamort
  • Alumiiniumist tagaamort 220 mm käiguga
  • Suure pöördemomendiga EU5 CP2 mootor
  • Uue disainiga õhupuhasti kast

World Raid suure mahutavusega 23-liitrine topeltkütusepaak võimaldab läbida korraga kuni 500 kilomeetrit raskeid asustamata alasid ilma selleta, et peaksid muretsema kütuse lõppemise pärast. Uus 5-tolline TFT värviline ekraan teksti- ja telefonimärguannetega hoiab sind alati jooksvate sündmustega kursis.
Standardlisade hulka kuuluvad Öhlinsi rooliamortisaator ning täielikult seadistatav pika käiguga esi- ja tagavedrustus, mis on loodud vastu pidama raskel maastikul. 3-režiimiline ABS annab kindlustunde kõikides teeoludes. Sellest rattast on puudu vaid sinusugune piloot, kellel on julgust oma mugavustsoonist välja murda ja järgmisest silmapiirist kaugemale jõuda.