X-MAX 300 Tech Max Smart Key

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/scooters/sport/pdp/xmax-300-tech-max-2024/

4,2-tollised täisvärvilised TFT-instrumendid

4,2-tolline täisvärviline TFT-ekraan pakub suuremat funktsionaalsust – ja põhiekraani kohal on eraldi 3,2-tolline LCD-spidomeeter. Vasakpoolse juhtraua klastris olevate lülitite abil saate ekraane vahetada ja valida mitmeteemaliste teabe- ja meelelahutusvõimaluste hulgast, lisades igale sõidule uue mõõtme.

Nutitelefoni ühenduvus

Kui sõidate XMAX 300 Tech MAX-iga, saate tasuta MyRide rakenduse kaudu sõprade, pere ja töökaaslastega ühendust hoida. Sisseehitatud kommunikatsioonijuhtimisseade (CCU) võimaldab teil hõlpsasti ühendada oma nutitelefoni masinaga ja vaadata kõnede ja sõnumite märguandeid, samuti kuulata muusikat* ning pääseda juurde laiale teabele ja muule 4,2-tollise värvilise TFT kaudu. kuva. (* Kõnedele vastamiseks ja/või muusika kuulamiseks on vaja Bluetooth®-iga ühendatud peakomplekti.)

Pardanavigatsioonisüsteem nutitelefoni kaudu

4,2-tolline täisvärviline TFT teabe- ja meelelahutusekraan toetab Garmini navigatsioonisüsteemi*, kasutades rakendust Garmin StreetCross. Kui olete sihtkoha määranud, saate juhtraua lülitite abil sisse ja välja suumida ning pääseda ligi reaalajas liiklusteabele, jäänud vahemaale, hinnangulisele saabumisajale ja muule. (*Navigatsioonirakendus ei ole mõnes riigis saadaval. Teavet kiiruspiirangute, liikluse jms kohta mõnes riigis ja piirkonnas ei pakuta. Samuti ei pruugita kiiruspiirangute andmeid õigeaegselt uuendada ja kiiruspiirangud võivad olenevalt muutuda kellaajal, näiteks koolipiirkondades või ehitusplatside ümbruses.)

Dünaamiline kere disain

XMAX 300 Tech MAX on dünaamilise ja futuristliku korpusega, millel on tihedalt tihendatud siluett. Nurgeline esikapott ja muudetud kahvlikatted rõhutavad selle sporttõukeratta puhast MAX DNA-d ning 3D bumerangi küljekatted, mis sisaldavad mootori soojuse väljalaskeava, rõhutavad selle masina sportliku iseloomu.

Radikaalne X-kujuline esituli

Sellel kõrgetasemelisel esmaklassilisel sportrolleril on omanäoline nägu julge X-kujulise LED-esitule ja asenditulede disainiga, mis annab kõigile, kes teid ees ootavad, teada, et XMAX on jõudmas. Futuristlikku välimust tugevdavad kahekordsed LED-tagatuled, mis moodustavad X-kujulise integreeritud vilkuritega, mis sobivad ideaalselt dünaamilise kerekujundusega.

Kõrgele paigaldatud eesmised vilkurid

Dünaamilisele kerele on paigaldatud kõrgele paigaldatud LED-eesmised vilkurid, mis mitte ainult ei näe suurepärased välja – need on loodud ka teistele liiklejatele selgelt nähtavaks jääma, kui läbite tiheda liikluse.

Täis LED valgustus

XMAX 300 Tech MAXi esmaklassiline spetsifikatsioon sisaldab X-kujulist LED-esilaternat ja LED-gabariiditulesid ning kahekordseid LED-tagatulesid koos integreeritud tagumiste LED-suunatutuledega, mis rõhutavad selle futuristlikku ja dünaamilist välimust.

Täiustatud ergonoomika ja nahast istmekate

Istme disain tagab suurema sõiduluksuse ja täiustatud ergonoomika, mis annab jalgadele kergema ulatuse maapinnani. Kuldsete aktsentõmblustega Tech MAX-i eksklusiivset nahast istmekatet täiendavad nahast sektsioonide kaaned, mis annavad kooskõlastatud välimuse, mis  tugevdab veelgi selle Sportrolleri tõeliselt muljetavaldavat ja oma klassi parimat spetsifikatsiooni.

Panipaik kahele kiivrile

Istme all olevasse ruumikasse panipaika mahub kaks kinnist kiivrit ja kui olete liikvel, on see ruum ideaalne mahutamaks kõike alates jõusaalivarustusest ja isiklikest asjadest kuni toidukotini. 

Blue Core 300cc mootor

Yamaha täiustatud Blue Core tehnoloogia maksimeerib võimsust, minimeerides samal ajal kütusekulu. XMAX 300 Tech MAXi ökonoomne 300 cm3 ühesilindriline vedelikjahutusega mootor pakub head jõudlust kiireks ja mugavaks igapäevaseks sõitmiseks koos lõbusa meelelahutusega nädalavahetustel.

Veojõukontrollsüsteem (TCS)

Veojõukontroll on XMAX 300 Tech MAXi standardvarustuses ja see on loodud märjal või libedal teel sõitmisel suurema kindlustunde tekitamiseks. Selle keerukas elektroonika sekkub koheselt, et vähendada tagaratta veojõudu, kui tuvastatakse ratta libisemine, muutes igat sõitu ohutumaks.

Smart Key 

Yamaha Smart Key võtmevaba käivitus muudab iga reisi lihtsamaks ja mugavamaks. Veenduge, et kannate nutikat võtit endaga kaasas ning XMAX 300 Tech MAX-i saab koheselt käivitada ning pääsete võtmeta ligi kütusekaanele ja panipaikadele. Samuti saate kaugjuhtimispuldi nuppu vajutades leida kiiresti oma rolleri masinaid täis parklast.

Reguleeritav tuuleklaas ja juhtraud

XMAX 300 Tech Maxi on lihtne kohandada erineva kehaehitusega sõitjatele. Tuuleklaasi saab reguleerida kõrgesse või madalasse asendisse ning juhtrauda saab liigutada vastavalt individuaalsetele eelistustele. Avara jalaruumiga ja ümberkujundatud istmega on lihtne leida endale ideaalset sõiduasendit.

Tech MAX viimistlus

Tech MAXi esmaklassiline varustatus sisaldab kvaliteetset läbiõmmeldud nahast istmekatet koos sellega sobivate nahaga kaetud sektsioonikaantega, mis suurendavad omaniku uhkust ja rahulolu. Eksklusiivsete komponentide hulka kuuluvad alumiiniumist jalaplaadid ja alumiiniumist peeglivarred, satiin/kroomitud detail istmel ja Tech MAX alumiiniumist embleemid kerepaneelidel 

Eriline Tech MAX värvilahendus

XMAX Tech MAX on saadav erilises värvilahenduses, mis tõstab Tech MAX-i veelgi rohkem esile. Ka mõned metallist keredetailid on töödeldud läikivaks, et esile tõsta selle erimudeli eksklusiivsust.

Hind

7 420.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 1-silinder
Mõõdud PxLxK 2185x775x1415mm
Kütusepaak 13L
Istme kõrgus 795mm
Pidurid ees / taga ketas, ABS
Rehvid ees / taga 120/70R15 / 140/70R14
Ülekanne / käike variaator / automaat
Toitesüsteem sissepritse
Väändemoment 29Nm @ 11500rpm
Võimsus 28hj (20,6kW) @ 7250rpm
Jahutus Vedelik
Kubatuur 292cc
Kaal 162kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

A2 kategooria!

Erisused:

 • Sportlik ja dünaamiline disain - TMAX DNA
 • Blue Core tehnoloogial mootor - võimas ja ökonoomne Euro-5
 • Mootorrata stiilis vedrustus tagab hea stabiilsuse
 • Traction Control System (TCS) tagab ohutuse
 • Smart Key võtmevaba käivitus
 • LED tuled
 • Istmealune panipaik mahutab kahte täiskiivrit
 • Multi function LCD tabloo
 • Tech-Max eridisain 
 • 12V pistik
 • Ketaspidurid ees ja taga, ABS
 • Premium quality iste ja viimistlus
 • Ühilduvus nutitelefoniga + Garmin, Yamaha MyRide

Suurepärase jõudlusega koos dünaamilise välimuse ja oma klassi juhtiva funktsionaalsusega on kõrgtehnoloogiline X-MAX 300 Tech MAX selge valik neile, kes otsivad unustamatut sõiduelamust.
See esmaklassiline sportroller on varustatud kõrgtehnoloogilise 4,2-tollise värvilise TFT-ekraaniga millel on teabe- ja meelelahutusfunktsioonid ning võimaldab teil nutitelefoniga ühenduse luua. Lihtne on vastu võtta sõnumeid ja e-kirju, valida muusikat ja palju muud. Pingevabaks maanteel sõitmiseks ja lõõgastavaks nädalavahetusel reisimiseks on X-MAX 300 Tech MAX varustatud Garmini navigatsioonisüsteemiga.