GP1800R HO Uus!

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/waverunners/sport/pdp/gp-ho-2024/

GP1800R HO kuulub Yamaha spordijetide sarja. See on võimas, kiire ja hästi juhitav mürsk, mis on loodud täitma põhiülesannet - võita igasugune veespordi võidusõit! Samal ajal sobib Yamaha GP1800R HO ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks: lihtsad ja intuitiivsed juhtnupud, hea ergonoomika ja paljud mugavust suurendavad võimalused meeldivad kõigile veesõidukite armastajatele.

Võidusõidust inspireeritud ergonoomika

GP tasakaalu ja stabiilsust on parandatud raskuskeskme langetamise ja tsentraliseerimisega ning nii istme kui ka täielikult reguleeritava võidusõidu stiilis juhtraua kujundusega. Koos ergonoomilise istumisasendi ja sügavamate jalaruumidega on tulemuseks hämmastav juhitavuse tase.

Kiire juurdepääsuga 4,3-tolline multifunktsionaalne värviekraan

Selge ja kergesti loetav ekraan aitab teil juhtida ja jälgida kõiki pardal olevaid süsteeme, kasutades seadme kõrval asuvaid kiirpääsunuppe. Siit saab sisestada ka tippkiiruse ja kiirenduse piiranguid – koos PIN-koodiga aktiveeritavat õppimise (L-režiim) ja turvaseadetega. Paneme uuenduslikuma tehnoloogia teie heaks tööle!

Võidusõidust inspireeritud pumba disain

Nii paremat kiirendust kui juhitavust pakkuv jugapump, tiivik ja sisselaskevõre on võetud kasutusele võidusõidul saavutatud suurepärastele kogemustele toetudes. Täiendav haardumine vee peal suurendab täpset juhitavust kõikides tingimustes.

Suur ja võimas DOHC 16V 1898 cm³ mootor

4-silindriline DOHC 1,9-liitrine HO mootor on omas klassis suurima töömahuga, samas tänu meie pidevale uuendus- ja tootearenduse programmile on see äärmiselt kompaktne. Tulemuseks on hämmastav võimsus, kiirendus ja tohutu pöördemoment koos tõhususe ja ökonoomsusega.

Laiendatud tagumine platvorm ja veokonks

GP HO meeldib nii veespordifännidele kui ka kiirushuvilistele oma mugava kolmekohalise istme, suurte integreeritud peeglite, laiendatud tagumise platvormi ja suure pehme pardalemineku astmega ning tugeva ja praktilise veokonksuga. Mugavatele libisemiskindlatele Hydro-Turf mattidele on pärast ujumist hea astuda.

Kerge kere parima jõudluse tagamiseks

Tänu Yamaha ainulaadsele materjalitehnoloogiale NanoXcel2® muljetavaldavalt 18% kergem kui meie revolutsiooniline NanoXcel® – samas jäik ja tugev. See tehnoloogia aitab saavutada sensatsioonilist kiirendust, veelgi teravamat kurvi läbimist ja paremat stabiilsust suurel kiirusel.

Reguleeritav juhtraud

Kohandataval roolisüsteemil on juhtraud, mille kalle on reguleeritav. Juhtraua disain on kitsam, mis sai inspiratsiooni võidusõidust ning kasutusele võeti mugavad käepidemeid, et pakkuda sõitjale veelgi kindlamat juhtimistunnetust.

Suured ja praktilised panipaigad (114 liitrit)

Viimastel GP mudelitel on piisavalt ruumi, et saaksite kaasa võtta kõik, mida vajate. Lisaks suurele istmealusele ja vööri panipaikadele on olemas piisavalt suur ja mugav kindalaegas.

RiDE®-süsteem (tagurpidikäik koos intuitiivse aeglustuselektroonikaga)

Revolutsiooniline RiDE®-süsteem muudab teie sõidu nauditavaks, tuues igasse sõitjasse enesekindlustunde. Edasiliikumiseks ja kiirendamiseks tõmmake lihtsalt parempoolse käepideme gaasihooba – aeglustamiseks või tagurdamiseks tõmmake vasakpoolse käepideme hooba. Jah, see on tõesti nii lihtne!

Hind

21 995.00 €

Garantii 5 aastat
Mootor 4-takti, 4-silindrit, 4-klappi
Kubatuur 1898cc
Võimsus 195hj
Trimm on
Käigud F/N/R
Ride on
Sõitjate arv 1-3
Mõõdud PxLxK 3,35x1,22x1,19m
Kütusepaak 70L
Panipaiga maht 114L
Kere materjal NanoXcel
Netokaal 348kg

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

GP1800R HO erisused:
 • NanoXcel2® kerematerjal - supertugev ja superkerge
 • Võistlusloomuga pump, impeller ja kopp
 • Automaatne trimm koos stardi ja kurvi kontrollsüsteemiga
 • Madal raskuskese - kurvid kiiremaks
 • Uus, kitsam iste ja juhtraud - suurem kontroll
 • High Output 1.9L, 4-silindriga, DOHC mootor
 • Revolutsiooniline RiDE süsteem
 • Uus, lihtsalt käsitletav MF 4.3” värviline ja puutetundlik displei
 • Elektrooniline trimm ja tagurpidi käik koos veojõukontrolliga (TCS)
 • Kaks kinnituspunkti GPS-i, või kaamera jaoks
 • Pikendatud platform, kaetud Hydro-Turf matiga

Vallutage laineid uue elegantse musta värvi sportliku disaini ja adrenaliini pumpava jõudlusega. Uusim GP HO on puhas sportmasin – alates selle ülikergest kerest kuni oma klassi esimese automaatse mootorikallutuseni, mis võimaldab kurvides laineid murda nagu ei kunagi varem.