MT-07

https://www.yamaha-motor.eu/eu/en/motorcycles/hyper-naked/pdp/mt-07-2024/

Viimase põlvkonna MT-07 täiustati uue TFT näidikuplokkiga millel ka nutitelefoni ühendatavus, ning lisati Quick Shift System (kiire käiguvahetus) valmidus. MT-07 on tõeline Yamaha best-seller, tõenäoliselt parim keskklassi mootorratas planeedil (tänaseks müüdud üle 180000 ühiku).

Agressiivne MT disain

Selleks, et anda MT-07 pöördemomendi ja võimsuse kohta tugev visuaalne pilt, on õhuvoolu suunajad külgvaates rõhutavaks elemendiks. MT seeria disain rõhutab puhast Hyper Nakedi olemust oma kompaktse kerekujunduse, integreeritud valgustuse ja kattepaneelide puudumisega.

5-tolline TFT-ekraan nutitelefoni ühenduvusega

MT-07 5-tollised TFT-instrumendid saab seadistada Street Theme või Touring Theme kujundusele vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. Nutitelefoni ühenduvuse ja tasuta rakenduse MyRide kaudu saate TFT- näidikul vaadata sissetulevate kõnede ja sõnumite märguandeid, samuti jälgida rakenduses kõiki ratta põhiparameetreid.

Pöördemomendirikas 690cc CP2 mootor

2-silindriline mootor on välja töötatud Yamaha crossplane tehnoloogiat kasutades ning tagab mootorile äkilise reaktsiooni koos hõlpsasti kasutatava jõudluse ja elava heliga.

Enesekindel sõiduasend

Suhteliselt lai alumiiniumist juhtraud tagab enesekindla sõiduasendi, suurendades “suure ratta” tunnet, samal ajal säilitades kergetundelise sõidetavuse.

LED valgustus

Kompaktne LED-lahendus tagab öösel selge ja võimsa valgustuse. High-Low LED-projektor esituli tõstab esile mudelile iseloomuliku MT disaini ja tagab hea nähtavuse.

Suure läbimõõduga kahekordsed eesmised ketaspidurid

Ülima juhitavuse tagamiseks kõigil kiirustel on MT-07 varustatud suure läbimõõduga 298 mm topelt ketastega esipiduriga, mida ohjavad 4-kolviga pidurisadulad. See enimmüüdud Hyper Naked on loodud tagama teile maksimaalse juhitavuse, kahekordsed 298 mm esipidurikettad tagavad progresseeruva pidurdusjõu igal kiirusel.

Sportlikud rehvid

Michelin Road 5 rehvid tagavad sportliku ja turvalise juhitavuse iga tasemega sõitjale, lisaks on tõstetud nende rehvide kulumiskindlust. 

LED suunatuled

Suure intensiivsusega eesmised ja tagumised LED-suunatuled tagavad kaasaegse ja kompaktse välimuse, jäädes liikluses selgelt nähtavaks.

Värv, graafika ja viimistlus

Uusimad värvid ja graafika fokuseeruvad Naked stiilile rõhutades detaile - matistatud komponendid, piduri/siduri hoovad, kokpiti juhtmestik.

Hind

8 305.00 €

Garantii 2 aastat
Mootor 4-takti, 2-silindrit, 4-klappi
Kubatuur 689cc
Jahutus Vedelik
Võimsus 73,4hj (54kW) @ 8750rpm
Väändemoment 68Nm @ 6500rpm
Toitesüsteem sissepritse
Ülekanne / käike kett / 6-käiku
Rehvid ees / taga 120/70R17 / 180/55R17
Pidurid ees / taga 2-ketast 282mm / ketas 245mm
Istme kõrgus 805mm
Kütusepaak 14L
Mõõdud PxLxK 2085x745x1090mm
Täiskaal 162kg (kuivkaal)

Kui ostad Yamaha, võid olla kindel, et saad suurepärase toote, mille puhul on tipptasemel kvaliteet ja usaldusväärsus standardvarustuses.

Küsi pakkumist, järelmaksu, Teid aitab müügikonsultant:

Ott Kopti Tel:+372 55537333 / e-mail: ott@yamaha.ee
Lauri Lill Tel: +372 5016673 / e-mail: lauri@yamaha.ee

Kauba transport koju: https://www.yamahakeskus.ee/muuk

Erisused:

 • TäisLED lahendus
 • Pöördemomendirikas 690cc CP2 mootor
 • Hea mootoridünaamika laias pööretevahemikus
 • Väike kütusekulu
 • Terav juhitavus
 • Madal tühikaal — kõigest 162 кg
 • Kerge konstruktsjooniga toruraam
 • Kerged alum.veljed
 • 5-tolline TFT-ekraan nutitelefoni ühenduvusega
 • Käigunäidik
 •  (Quick Shift System) valmidus
 • Agressiivne MT disain
 • Suure läbimõõduga 2 x eesmised ketaspidurid, ABS 

MT-07 on olnud oma klassis esikohal alates selle tootmise algusest. Pöördemomendirikka 690 cm3 CP2 mootori, kompaktse ja tugeva šassii ning silmapaistva mitmekülgsuse tõttu on võimatu mitte armastada seda enimmüüdud Hyper Naked'i.
Kerge, piisavalt võimas, mugava isteasendiga, väga hea juhitavusega, suurepärase välimusega - see kõik iseloomustab väga täpselt MT-07 olemust.